ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاري

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

معرفی و اهداف جشنواره

 

یکی از عوامل موثر در موفقیت کسب و کار های امروز، حضور موفق و تاثیرگذار در فضای مجازی است و اولین و مهمترین ابزار حضور و فعالیت هر بنگاه تجاری در فضای الکترونیکی نیز پورتال و وب سایت یک بنگاه است. با همین رویکرد دفتر توسعه کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری با محوریت ارزیابی وب سایت ها و پورتال های واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری برگزار می نماید.

هدف از برگزاری این جشنواره، معطوف نمودن توجه مدیران فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و بازرگانی به وضعیت پورتال و وب سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها، از نظر دارا بودن شرایط و قابلیتهای لازم برای پیشبرد اهداف کسب و کار بنگاه در فضای مجازی، به ویژه در عرصه تعاملات بین المللی و نیز ایجاد انگیزه برای این واحدها به سوی برنامه های توسعه کمی و کیفی در این زمینه می باشد.

 

برنامه های جشنواره وب و کسب و کار

جشنواره وب و کسب و کار در بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری، با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، معاونین محترم وزیر، روسا و مدیران کل دستگاههای عضو شورای سیاست گذاری، روسای سازمان های تابعه وزارت، مدیران کل وزارت خانه، برگزیدگان نشان برتر تعاملات الکترونیکی، مدیران ارشد دستگاهها و شرکتهای حامی جشنواره، چهره های علمی و صاحب نظران فضای وب و اصحاب رسانه، در یکی از معتبرترین مرکز همایشهای وزارت صنعت، معدن و تجارت با برنامه هایی متنوع و اثربخش، برگزار خواهد شد.
در این جشنواره ضمن ایراد سخنرانی از سوی بالاترین مقامات حوزه صنعت، معدن و تجارت و بزرگان فعال در این حوزه، امکان ملاقات با بالاترین مدیران اجرایی حوزه صنعت، معدن و تجارت برای شرکت کنندگان با هدف توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در بین بنگاه های حاضر فراهم می باشد.
شرکت هایی که جهت حضور در جشنواره ثبت نام می نمایند، ضمن برخورداری از فضای ارتباط و تعامل با سایر مدعوین، از خدمات ویژه جشنواره جهت معرفی نام و برند خود نیز بهره می برند. بدین منظور ضمن درج مشخصات حاضرین در جشنواره اطلاعات پروفایل تجاری خود در کتابچه جشنواره و حضور در جایگاه های اختصاصی هر بنگاه با قرار گیری پرچم های بنگاه در محل استقرار، جایگاه خود را در یکی از بزرگترین جشنواره های فعال در بین بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری در سطح ملی و حاکمیتی معرفی می نمایند.
از جمله مهمترین بخشهای جشنواره، برگزاری کارگاه های تخصصی در زمینه ارزیابی وب می باشد. شرکت کنندگان در رویداد ضمن حضور و استفاده از محتوای کارگاه ها، گواهینامه حضور در کارگاه را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت می نمایند.
در ادامه مطلب با محتوای این کارگاه ها بیشتر آشنا می شویم .

کارگاه آشنایی با شاخص های ارزیابی وب

در این کارگاه، مبحث ارزیابی تشریح شده و شاخصهای ارزیابی که عموما در فرآیندهای سنجش مورد استفاده قرار می گیرند معرفی خواهد شد. همچنین کلیه شاخصهای ارزیابی که در فرآیند جشنواره مورد استفاده واقع شده اند، معرفی و نحوه ارزیابی و امتیازدهی در هر یک از آنها تشریح خواهد شد.

کارگاه آشنایی با ابزار های ارزیابی وب

در این کارگاه، ابزارهای ارزیابی شاخصهای وب معرفی می شوند. برخی از شاخصهایی که در کارگاه اول معرفی شده اند، جهت ارزیابی مستلزم استفاده از ابزارهایی هستند که وضعیت هر شاخص را به صورت کمی یا داده های تحلیلی ارائه نماید. در این کارگاه ضمن معرفی این ابزارها، نحوه کار با آنها و نحوه استفاده و تحلیل نتایج آنها تشریح خواهد شد.

شرایط حضور در جشنواره

حضور در جشنواره، مستقل از شرکت در فرآیند ارزیابی جشنواره بوده و برای کلیه فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت که به عنوان شرکت کنندگان در جشنواره وب و کسب و کار مورد ارزیابی قرار گرفته اند و همچنین سایر علاقه مندان به حضور در رویداد که تمایل به استفاده از محتوای علمی جشنواره و تعامل با بنگاه های بزرگ صنعتی، معدنی و تجاری و سایر حاضرین در رویداد را دارند، امکان پذیر می باشد. حضور در جشنواره مستلزم ثبت نام و پرداخت هزینه مستقل می باشد.

ثبت نام در جشنواره

شرکت کنندگان در جشنواره و سایر متقاضیان، با دو روش متفاوت در رویداد ثبت نام می نمایند :

1. برای شرکت در جشنواره، متقاضیان می توانند با پرداخت مستقیم هزینه حضور در رویداد از طریق لینک پایان صفحه، جهت ثبت نام در جشنواره اقدام نمایند.

2. برای شرکت کنندگان در بخش مسابقه نیز در سامانه ثبت نام، مرحله ای با عنوان "حضور در رویداد" پیش بینی شده است که طی آن مشخصات حاضرین را معرفی نموده و هزینه حضور در رویداد را همزمان با هزینه شرکت در جشنواره پرداخت می نمایند.

متقاضی شرکت در جشنواره باید فرم پرداخت آزاد را به شکل زیر تکمیل و اقدام به پرداخت نماید:
موضوع پرداخت : ثبت نام جهت حضور در جشنواره
مبلغ : 8.000.000 (هشت میلیون) ریال به ازای هر نفرشرکت کننده VIP
مبلغ : 5.000.000 (پنج میلیون) ریال به ازای هر نفرشرکت کننده عادی
توضیحات : مشخصات حاضرین شامل (نام و نام خانوادگی، سمت، موبایل و ایمیل) برای همه افراد.

 

محل اجرا: 
-
برگزار کننده: 
دفتر توسعه کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت
زمان اجرا: 
-
پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm