ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

فراخوان ثبت نام در خصوص انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز جهت برگزاری نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز در سال 1396

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

سازمان حفاظت محیط زیست به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی که در راستای حفظ محیط زیست اقدامات برجسته ای انجام داده اند و همچنین ترویج فرهنگ زیست محیطی در بین واحدهای صنعتی و خدماتی کشور و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی اقدام به فراخوان نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز نموده است .

فرایند انتخاب از رویه خاص و تثبیت شده ای برخوردار است ، این رویه در قالب یک دستورالعمل در فهرست عمودی سمت چپ قابل دسترس می باشد. لذا خواهشمند است قبل از تکمیل پرسشنامه به دقت مورد مطالعه قرار گیرد .

زمان تکمیل و ارسال پرسشنامه ها از تاریخ 1396/8/1 لغایت 1396/9/15 می باشد و تا تاریخ 1396/9/15 پرسشنامه قابل ویرایش می باشد.
جهت تکمیل فرم از مرورگر های Firefox وIE9 به بعد استفاده نمایید و فایل های تصویری را نیز به حداقل حجم برسانید. (مجموع کل فایل های ارسالی تا 20 مگابایت می توان ارسال کرد.)

برای انجام سریعتر و راحت تر لطفا ابتدا فقط فیلدهای اجباری را پر کنید و تایید نهایی را کلیک نمایید تا کد رهگیری را دریافت کنید .سپس این کد را در قسمت پیگیری واحد  صنعتی یا خدماتی وارد نمایید و ویرایش را بزنید تا بقیه ی فیلد ها را تکمیل نمایید.

 

 

 

 

در صورتی که واحد صنعتی هستید روی گزینه واحد صنعتی و در صورتی که واحد خدماتی روی گزینه واحد خدماتی کلیک نمایید

 

واحد صنعتی

 

واحد خدماتی

برگزار کننده: 
سازمان حفاظت محیط زیست
پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm