ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

کارگاه آشنایی با فرایند تولید برق از طریق بازیافت حرارت اتلافی در فرایندهای صنعتی

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

 سازمان انرژی های نو ایران (سانا) در نظر دارد با همکاری سازمان بهره وری انرژی (سابا) کارگاه "آشنایی با فرایند تولید برق از طریق بازیافت حرارت اتلافی در فرایندهای صنعتی و خرید تضمینی برق حاصل از این نیروگاه ها" را با توجه به اهمیت موضوع احداث نیروگاه های تولید برق با استفاده از بازیافت حرارت اتلافی از فرایندهای صنعتی، در تاریخ ۹۵/۱۲/۴ از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر در محل سازمان انرژی های نو ایران برگزار نماید.

 

لذا از کلیه افراد علاقه مند و فعال واحدهای صنعتی خصوصا واحدهای دارای تلفات حرارتی قابل بازیافت شامل صنایع فلزی، غیر فلزی (سیمان،کک،شیشه و...) پتروشیمی، شیمیایی(تولید اسید و...) کشت و صنعت (نیشکر و...) و صنایع غذایی و پیمانکاران، مشاوران و موسسات و شرکت های سرمایه گذار در این حوزه دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام و حضور در کارگاه یاد شده به آدرس ذيل مراجعه نمايند.

http://www.suna.org.ir/fa/test/ab-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85

 

همچنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و حضور در کارگاه آموزشی با حوزه آمورش سانا به شماره ۸۸۳۷۷۲۹۲-۰۲۱ و جهت کسب اطلاعات فنی در خصوص محورهای کارگاه با شماره ۸۸۰۸۴۶۸۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

محل اجرا: 
تهران - سازمان انرژی های نو ایران (سانا)
برگزار کننده: 
سازمان انرژی های نو ایران (سانا)
زمان اجرا: 
4 اسفند ماه 95
پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm