ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

افزایش 83 درصدی واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحي صنعتي استان سمنان

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان گفت: واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در شش ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 83 درصد رشد داشته است.

 

مهندس صادقي افزود : در شش ماه اول امسال 40 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 15.5 هكتار در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان با سرمایه گذاران بخش خصوصی منعقد شده در حالی که این تعداد در مدت مشابه سال قبل 32 قرارداد به مساحت 8.5 هكتار بوده است.   

   
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان از مهم‌ترین عوامل رشد واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را شفاف‌سازی و تسهیل در فرآیند واگذاری زمین و تسریع در بررسی درخواست‌های سرمایه‌گذاران، کاهش بروکراسی‌های اداری و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی و نیز ارتقای فضای کسب‌وکار اعلام کرد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان بیان کرد: شهرک‌های صنعتی ايوانكي، سمنان و شهميرزاد بیشترین آمار واگذاری زمین را به خود اختصاص داده‌اند.

 

1396/08/07

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm