ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

بازديد استاندار سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از دو واحد تولیدی در شهرستان سمنان

 

استاندار سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از دو واحد تولیدی در شهرستان سمنان بازدید کردند.  

 

به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان محمدرضا صادقي در حاشیه این بازدید گفت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی استاندار و جمعی از اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت پنجاب الکتریک شهرستان سمنان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این واحد قرار گرفت.

 

وی افزود: شرکت پنجاب الکتریک در زیربنایی به مساحت بیش از 2400 متر مربع و با سرمایه گذای بیش از 88 میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان واقع می باشد.

 

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان تصریح کرد: شرکت پنجاب الکتریک ظرفیت تولید سالانه 3700 تن انواع سیم مسی مفتولی و روکش دار و کابل برق افشان مسی را دارد که توانسته است زمینه اشتغال حدود 25 نفر را در منطقه فراهم نماید.

 

ايشان با اشاره به دیگر برنامه استاندار گفت، دکتر خباز و اعضای کارگروه همچنین در ادامه از شرکت تجیران در سمنان بازدید نمودند.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: شرکت تجیران در زیربنایی به مساحت بیش از 1600 متر مربع و با سرمایه گذاری حدود 12 میلیارد ریال، ظرفیت تولید سالانه 1550 تن انواع قید و بست خودرو و قطعات پرسی و پلاستیکی تزریقی را دارد که زمینه اشتغال حدود 70 نفر را در این شهرستان فراهم کرده است.

 

محمدرضا صادقي با بیان اینکه این واحد تولید کننده انحصاری برخی از قطعات خودرو از قبیل محافظ منیفولد موتور می باشد افزود: شرکت تجیران دارای طرح توسعه در زمینه تولید سپر حرارتی خودرو می باشد که با راه اندازی آن زمینه اشتغال 10 نفر دیگر در این مجموعه فراهم خواهد شد.

 

در ادامه این بازدید ها دکتر خباز استاندار محترم به همراه اعضای کارگروه در نشستی به بررسی مسایل و مشکلات بانکی، تسهیلات این واحدها پرداخته و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

 

 

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm