ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

بازديد استاندار سمنان و اعضاء ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت نورد گرم سمنان

 

استاندار سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی سمنان  بازدید کردند.

در راستای اهداف اقتصادمقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی، استاندار و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور دکتر همتی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای سمنان، سرخه مهدیشهر از شرکت نورد گرم بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحد قرار گرفتند.

 

شرکت نورد گرم سمنان در زميني به مساحت 204988 مترمربع و در زیربنایی به مساحت بیش از 11هزار متر مربع در شهرک صنعتی سمنان واقع شده است.

 

این شرکت ظرفیت تولید سالانه 230 هزار تن انواع میله و میلگرد آهنی و فولادی را دارد و با سرمایه گذاری حدود 56 میلیارد ریال توانسته است زمینه اشتغال حدود 70 نفر را در سمنان فراهم نموده و در صورت رفع مشکلات  مالیاتی، تامین اجتماعی و نقدینگی زمینه اشتغال 100 نفر فراهم خواهد نمود.

 

در ادامه این بازدید دکتر خباز استاندار محترم و رئیس کارگروه ستاد رفع موانع تولید استان سمنان به همراه اعضای کارگروه در نشستی به بررسی مشکلات مالیاتی و امور بانکی این شرکت پرداخته و تصمیمات لازم  اتخاذ گردید.

 

1396/03/28

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل
نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm