ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

بازديد مديرمنطقه شركت مخابرات استان سمنان و مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان از منطقه ويژه اقتصادي سمنان

 

روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان از بازديد مدير منطقه شركت مخابرات استان سمنان از منطقه ويژه اقتصادي سمنان خبر داد .

 

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان هدف از اين بازديد را فراهم نمودن زيرساخت هاي لازم در خصوص اجراي فيبرنوري در فاز اول منطقه ويژه اقتصادي سمنان برشمرد و افزود طي بازديد صورت گرفته، هماهنگي هاي لازم با مدير محترم شركت مخابرات صورت پذيرفت و مقرر گرديد هرچه سريعتر نسبت به تاييد طراحي نهايي جهت اجراي پروژه فيبر نوري اقدام لازم بعمل آيد.

 

مدير منطقه مخابرات نيز اعلام كرد نهايت سعي و تلاش خود و مجموعه را بعمل آورده تا بتوانيم طراحي فيبر نوري منطقه ويژه اقتصادي را در اسرع وقت آماده كرده و حاضر به اجراي پروژه مذكور در منطقه خواهيم بود.

 

محمدرضا صادقي در ادامه افزود: اميد است با مساعدت و همكاري مخابرات استان در آينده نزديك شاهد اجراي پروژه مذكور در منطقه باشيم. 

 

 

1396/09/11

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm