ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

برگزاري دوره آموزشي شبكه و امنيت اطلاعات در شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان

 

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان: دوره 8 ساعته شبكه و امنيت اطلاعات در روز يكشنبه با نظارت مركز آموزش و پژوهش سازمان برنامه و بودجه استان و با حضور كاركنان در سالن اجتماعات اين شركت برگزار گرديد.

 

معاونت توسعه مديريت و منابع اعلام نمود: دوره آموزشی مذكور با هدف ارتقای آگاهی و درک مسائل مرتبط با امنیت اطلاعات در میان کاربران رايانه و دستگاه‌هاي ارتباطي هوشمند كه از بستر اينترنت استفاده مي‌نمايند برگزار و از نزديك با مخاطرات و تهديدات اينگونه تجهيزات آشنا و راهكارهاي محافظت از داده هاي موجود بر روي دستگاه‌ها ارائه شد.

 

نماينده پليس فتا در اين جلسه گفت: با به روي كار آمدن مفهوم اينترنت اشياء و تغيير نسخه اي پي اكثر وسائلي كه ما به صورت روزمره از آن استفاده می کنیم در زمره ابزارهای متصل به اینترنت قرار می‌گیرند.

 

ايشان تاكيد كرد: اگر چه عملکرد ابزارهای مبتنی بر اینترنت به آسان سازی زندگی بشر کمک خواهد کرد اما نباید از تهدیدهای پیرامون آن نیز غافل شد. چنین ابزارهایی می توانند امکان تخلف برای مجرمان سایبری را فراهم کنند. 

 

 

1396/05/09

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm