ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

برگزاري دوره آموزشي شبكه و امنيت اطلاعات در شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان

 

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان: دوره 8 ساعته شبكه و امنيت اطلاعات در روز يكشنبه با نظارت مركز آموزش و پژوهش سازمان برنامه و بودجه استان و با حضور كاركنان در سالن اجتماعات اين شركت برگزار گرديد.

 

معاونت توسعه مديريت و منابع اعلام نمود: دوره آموزشی مذكور با هدف ارتقای آگاهی و درک مسائل مرتبط با امنیت اطلاعات در میان کاربران رايانه و دستگاه‌هاي ارتباطي هوشمند كه از بستر اينترنت استفاده مي‌نمايند برگزار و از نزديك با مخاطرات و تهديدات اينگونه تجهيزات آشنا و راهكارهاي محافظت از داده هاي موجود بر روي دستگاه‌ها ارائه شد.

 

نماينده پليس فتا در اين جلسه گفت: با به روي كار آمدن مفهوم اينترنت اشياء و تغيير نسخه اي پي اكثر وسائلي كه ما به صورت روزمره از آن استفاده می کنیم در زمره ابزارهای متصل به اینترنت قرار می‌گیرند.

 

ايشان تاكيد كرد: اگر چه عملکرد ابزارهای مبتنی بر اینترنت به آسان سازی زندگی بشر کمک خواهد کرد اما نباید از تهدیدهای پیرامون آن نیز غافل شد. چنین ابزارهایی می توانند امکان تخلف برای مجرمان سایبری را فراهم کنند. 

 

 

1396/05/09

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm