ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

برگزاري دوره آموزشي منشور حقوق شهروندي و صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري

 

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان: دوره آموزشي صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري در مورخ نهم شهريور ماه در سالن آموزش شركت شهركهاي صنعتي سمنان برگزار گرديد.

 

معاونت توسعه مديريت و منابع اعلام نمود : در راستاي تحقق منشور حقوق شهروندي ابلاغي از سوي رياست محترم جمهور و حقوق اساسي ملت ايران و به منظور آشنايي و ارتقاء سطح آگاهي و شناخت كاركنان و مديران به حقوق شهروندي دوره هاي آموزشي منشور حقوق شهروندي و حقوق شهروندي در نظام اداري با حضور كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان در محل سالن آموزش و اجتماعات شركت با تدريس پژوهشگر، مشاور و مدرس سازمان مديريت صنعتي آقاي دكتر گلپايگاني برگزار گرديد.

 

وي تصريح كرد: در اين دوره در خصوص تكاليف شهروندي، مصاديق حقوق شهروندي در قانون اساسي، مسئوليت اجتماعي، حریم امنیت عمومی و خصوصي، نحوه برخورد با ارباب رجوع و ديگر سرفصل‌هاي مرتيط آموزش داده شد.

 

رامين صفاهاني در ادامه گفت: در پایان این دوره آموزشی كه با نظارت مركزآموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري سازمان مديريت برگزار گرديد گواهینامه آموزشی اعطا خواهد شد.

 

 

1396/06/10

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm