ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

برگزاري دوره آموزشي منشور حقوق شهروندي و صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري

 

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان: دوره آموزشي صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري در مورخ نهم شهريور ماه در سالن آموزش شركت شهركهاي صنعتي سمنان برگزار گرديد.

 

معاونت توسعه مديريت و منابع اعلام نمود : در راستاي تحقق منشور حقوق شهروندي ابلاغي از سوي رياست محترم جمهور و حقوق اساسي ملت ايران و به منظور آشنايي و ارتقاء سطح آگاهي و شناخت كاركنان و مديران به حقوق شهروندي دوره هاي آموزشي منشور حقوق شهروندي و حقوق شهروندي در نظام اداري با حضور كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان در محل سالن آموزش و اجتماعات شركت با تدريس پژوهشگر، مشاور و مدرس سازمان مديريت صنعتي آقاي دكتر گلپايگاني برگزار گرديد.

 

وي تصريح كرد: در اين دوره در خصوص تكاليف شهروندي، مصاديق حقوق شهروندي در قانون اساسي، مسئوليت اجتماعي، حریم امنیت عمومی و خصوصي، نحوه برخورد با ارباب رجوع و ديگر سرفصل‌هاي مرتيط آموزش داده شد.

 

رامين صفاهاني در ادامه گفت: در پایان این دوره آموزشی كه با نظارت مركزآموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري سازمان مديريت برگزار گرديد گواهینامه آموزشی اعطا خواهد شد.

 

 

1396/06/10

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm