ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

برگزاری مانور پدافند با حضور سردار قاسمی معاون عملیات و اطلاعات سازمان پدافند غیر عامل کشور در محل شرکت کلران

 

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان سمنان از برگزاري رزمايش در حوزه پدافند غيرعامل شيميايي در شركت توليدي كلران واقع در شهرك صنعتي سمنان با حضور سردار قاسمي معاونت محترم امنيت و اطلاعات سازمان پدافند غير عامل كشور و مسولين استان و شهرستان خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان سمنان، محمدرضا صادقي  با اعلام اين خبر افزود : در راستاي گراميداشت هفته پدافند غيرعامل و لزوم فرهنگ سازي و نهادينه نمودن پدافند غيرعامل در سطوح مختلف جامعه خصوصاً شهركهاي صنعتي و تقويت زير ساختهاي صنعتي، اين شركت با هماهنگي اداره كل پدافند غيرعامل نسبت به برگزاري رزمايش در حوزه پدافند شيميايي در يكي از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي سمنان ( شركت توليدي شيميايي كلران ) در دومين روز از هفته پدافند غيرعامل با حضور معاونت محترم امنيت و اطلاعات پدافند غيرعامل كشور و مديركل پدافند غيرعامل استان و فرماندار محترم شهرستان سمنان و ساير مديران دستگاه هاي اجرايي استان و شهرستان اقدام نمود.

بر اين اساس طبق سناريوي تنظيم شده با تلفيق عمليات نمادين نشت گاز سمي كلر همراه با حريق در واحد صنعتي، اجراي مانور با مساعدت حوزه معاونت عمليات فرماندهي سپاه پاسداران استان سمنان در انجام مرحله مهار نشت گاز و پاكسازي نمادين منطقه با استفاده از تجهيزات و نفرات تخصصي پاكسازي اقدام نمود.

 

همچنين عمليات اطفاء حريق توسط تيم آتش نشاني شهرك وشهرستان سمنان با حضور مديرعامل و كاركنان سازمان آتش نشاني شهرداري سمنان با پشتيباني كامل تيم اورژانس دانشگاه علوم پزشكي و جمعيت هلال احمراستان سمنان با موفقيت انجام شد.

 

لازم به ذكر است در اين رزمايش فرماندهي نيروي انتظامي و پليس رهوار استان نسبت به پوشش كامل منطقه مورد رزمايش ،همكاري همه جانبه اي را با شركت شهرك هاي صنعتي استان و مديريت شركت كلران بعمل آوردند.

 

در ادامه مراسم رزمايش پدافند غيرعامل در حوزه پدافند شيميايي سردار قاسمي در خصوص پدافند غيرعامل و اهميت گسترش فرهنگ پدافند در شهركهاي صنعتي و بخش خصوصي مطالبي را بيان و ضمن خشنودي و رضايت كامل از مانور اجرا شده از دست اندركاران برگزاري همايش تقدير و تشكر بعمل آوردند.  

 

 
 
1396/08/07
 
پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل
نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm