ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

تعیین تکلیف 18 فقره پرونده راکد در شهرک‌های صنعتی استان سمنان

 

 

مدير حقوقي شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از طرح 18 فقره پرونده در جلسه هیات حل اختلاف و داوری شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي استان سمنان، خانم زرگر گفت : از این تعداد پرونده مطروحه در چهارمين جلسه داوري كه با حضور نماينده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار گرديد  6 فقره قرارداد فسخ، 2  فقره قرارداد تجديد جلسه، 4 فقره قرارداد رأي خاص غيابي  و 6 فقره نيز اعطاي مهلت گرديد.

 

ايشان  در ادامه افزود : در جريان برگزاري در اين جلسات زمين هاي راكد و بلااستفاده در شهرك ها و نواحي صنعتي آزادسازي شده و پس از طي مراحل قانوني به سرمايه گذاران واقعي واگذار خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: اولویت اول ما حمایت از سرمایه گذاران صنعتی است ولی در باز پس گیری اراضی راکدی که هیچ اراده ای برای رسیدن به تولید در آن نمی‌بینیم مصمم هستیم.

 

 

1396/11/28

 

 

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm