ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

دیدار با مدير عامل محترم شرکت گاز استان سمنان

 

به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان: مهندس صادقي به همراه كارشناسان شركت با مهندس شريفي نژاد در ‌محل دفتر ایشان دیدار کردند.

 

رئيس هيأت مديره شركت در این دیدار ضمن تبريك انتصاب نامبرده با بیان این مطلب که در حوزه گازرسانی و خدمات ارائه شده از سوی شرکت گاز در همه شهرك‌هاي مطلوب عمل شده است گفت: گاز رسانی به شهرك‌هاي صنعتی در راستای توسعه و رونق تولید و همچنین ورود سرمایه گذاران به شهرک‌هاي صنعتی از ‌جمله اقدامات ارزنده این شرکت در استان بوده است و در طي دولت تدبير و اميد 9 دستگاه TBS و بيش از 28 كيلومتر شبكه گاز در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان احداث شده است.

 

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خواستار اجراي شبكه گاز منطقه ويژه اقتصادي سمنان شد كه مقرر گرديد در جلسه اي با حضور كارشناسان هر چه سريعتر به اين موضوع رسيدگي و موافقت توسط شركت گاز استان صادر شود.

 

مهندس شریفی نژاد با اشاره به نگاه ویژه استاندار در توسعه شهرک‌های صنعتی استان ومنطقه ويژه اقتصادي در مقوله گازرسانی به بخش صنعت استان طی چند سال اخیر اشاره كرد و بيان داشتند می توان در کنار مهیا شدن امکانات دیگر که در حال حاضر به این منطقه صنعتی ارائه شده است شاهد رونق هرچه بيشتر و ورود سرمایه گذاران‌ جهت راه اندازی واحد‌های تولیدی باشيم.

 

در حال حاضر 85 درصد گاز مصرفي استان در حوزه صنعت مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

 

1396/05/07

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm