ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

دیدار مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان سمنان با فرماندار شهرستان سرخه

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان سمنان، ديدار صمیمی رئيس هيأت مديره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتي و فرماندار شهرستان سرخه برگزار شد.

 

 محمدرضا صادقي گفت: طی 4 سال اخیر پروژه های گاز رسانی به شرکت صنعتی سرخه، احداث شبکه گاز در فاز اول شهرک، ساختمان  TBS گاز و ایستگاه ده هزارمتر مکعبی TBS گاز شهرک، شبکه آب شهرک و زیر سازی و آسفالت، شبکه روشنایی و ساختمان آتش نشانی در شهرک مذکور با مبلغ حدود 17میلیارد ریال انجام پذیرفته و در سال 95 نیزجهت توسعه شهرک صنعتی سرخه اقدام به تملک 1300 هکتار اراضی در جوار شهرک  نموده  و در حال حاضراین  شهرک دارای 1500هکتار زمین می باشد

ايشان در ادامه افزود: برای سال 96 نیز پروژه های شبکه آب، ارزیابی زیست محیطی 1300 هکتار فاز توسعه و شبکه گاز در نظر گرفته شده است.

 

وي گفت: همچنین 50 قطعه زمین کارگاهی به وسعت هر قطعه 500 متر مربع برای صنوف تولیدی و مزاحم در داخل شهرک صنعتی سرخه در نظر گرفته شده است.

 

در ادامه این نشست مویدی زاده فرماندار سرخه نیز در زمینه تامین برق و احداث پست ۶۳ کیلوولت، تامین آب و مخابرات شهرک صنعتی سرخه نیز قول مساعدت دادند.

 

 لازم بذكر است در حال حاضر این شرکت امادگی دارد در صورت مراجعه متقاضیان برای سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی سرخه و لاسجرد اراضی مورد نظر متقاضیان را به صورت نقد و اقساط ( 20 درصد نقد و مابقي به صورت 80 در صد اقساط 36 ماهه ( هرسه ماه یک قسط)) واگذار نماید.

 

 در پایان این نشست از شهرک صنعتی سرخه و ناحیه لاسجرد نیز  بازدید بعمل آمد.

 

 

96/03/22

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل
نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm