ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

نشست مشترک مدیرعامل، معاونان و مدیران شركت شهرك‌هاي صنعتي استان با مدیران ستاد فناوري نانو

 

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان از نشست مشترک مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت با مدیران ستاد فناوري نانو خبر داد.

 

این نشست در سالن جلسات ستاد فناوري نانو در 28 شهریور ماه با حضور مدير محترم ترویج و فرهنگ سازی ستاد فناوري نانو، سه تن از مدیران ترویج صنعتی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان، معاون صنایع کوچک، معاون برنامه ریزی، مدیر شهرک صنعتی سمنان، مدیر فن بازار منطقه ای استان سمنان و کارگزار فن بازار استان سمنان برگزار گردید.

 

در ابتدا جناب آقای احمدوند، مدير محترم ترویج و فرهنگ سازی ستاد فناوري نانو ضمن خوش آمد گویی، به معرفی ستاد و تاریخچه تشکیل مجموعه اشاره نموده و اظهار داشتند ستاد فناوري نانو ذیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشکیل و ماموریت اصلی آن توسعه بازار، توسعه منابع انسانی، تولید علوم نانو، توسعه و نوآوری و توسعه صنعت بوده و رویکرد اصلی ستاد را توسعه صنعتی و تولید محصولات نانو، صادرات فناوری ها و محصولات ایرانی به بازار برشمرد و اضافه نمود، هدف، زمانی محقق می شود که مجموعه ستاد فناوري نانو با صنعت ارتباط تنگاتنگ و نزدیک داشته باشند و خواستار ارتباط مدیران ترویج صنعتی ستاد فناوري نانو و مدیران مرتبط شرکت شهرکهای صنعتی شدند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ضمن تشکر از ریاست و مدیران ستاد فناوري نانو جهت هماهنگی ها و اقدامات به عمل آمده در خصوص این نشست، به معرفی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و رسالت، توانایی ها و امکانات این شرکت پرداختند و خاطرنشان نمودند استان سمنان با حضور بیش از  1150 واحد صنعتی داراي پروانه بهره برداري در داخل شهرك ها و نواحي صنعتي تحت پوشش در مجموعه های مختلف صنعتی، وجود معادن غنی، خوشه های توسعه یافته و فعال در حوزه هاي گچ، قطعات خودرو، پسته و تنقلات دامغان از پتانسیل بالایی برخوردار می باشد. از این رو فن بازار منطقه ای استان سمنان با هدف رصد و احصاء نیازها و کمک به حل مشکلات فناورانه واحدهای صنعتی در استان مشغول فعالیت می باشد. لذا در صورت برقراری ارتباط دوسویه ستاد فناوري نانو و این شرکت اتفاقات مثبت و تاثیرگذاری در صنعت استان به وقوع خواهد پیوست.

 

در ادامه اعضاي جلسه از نمایشگاه ستاد فناوري نانو بازدید به عمل آمده و شرکت کنندگان در نشست با نمونه اقدامات صورت گرفته در ستاد بابت رفع مشکلات فناورانه صنایع مختلف آشنا گردیدند.

 

در پایان با مذاکرات مدیران ستاد فناوري نانو و شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان مقرر گردید نیازهای فن آورانه صنایع و معادن استان که توسط فن بازار احصاء گردیده، به مدیران ستاد فناوري نانو معرفی تا نسبت به رفع آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

1396/07/01

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm