ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    

پیام تبریک مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به مناسبت روز خبرنگار

 معاون وزیر ومدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ضمن گرامیداشت بمناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید صارمی، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی متن پیام تبریک مهندس علی یزدانی، به مناسبت روز 17 مرداد، به شرح زیر است:

به نام خدا

ن و القلم و مایسطرون

هفدهم مرداد ماه، روز بزرگداشت راویان صادق جامعه و زبان های حقیقت جو است، این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود،‌ خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای عرصه رسانه و خبرنگار شهید "محمود صارمی" و قدردانی از استادان و پیش کسوتان عرصه خبر، بدین وسیله از خدمات صادقانه و دلسوزانه و دقت نظر خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی صحیح و دقیق که همواره با صبر و بردباری در پیگیری اخبار برای اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه تلاش می کنند به خصوص در حوزه اقتصاد و صنعت تقدیر و تشکر می نمایم و توفیق خدمت به مردم را برای همه خبرنگاران و اهالی رسانه که وطیفه خطیر و دشوار و متعهدانه را به دوش می کشند از خداوند متعال مسألت می نمایم.

 

پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

با ياد و نام خداوند سبحان توسعه بخش صنعت در سالهاي اخير امري است كه در سايه الطاف الهي و سعي و تلاش كارآفرينان و كارگران زحمت كش اين بخش و برنامه هاي حمايتي مسئولين شكل گرفته است . برنامه هاي حمايتي دولت كه در زمينه هاي مختلف به اجرا در آمده است ، هريك از جايگاه ويژه اي برخوردارند ، ولي در اين ميان مي توان ، سياست ايجاد و توسعه شهركهاي صنعتي را بعنوان مؤثرترين برنامه حمايتي دولت از صنعت نام برد ...

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm